Androidde saldiri bildirimi

Oyuna girdigim zaman mesaj kismina bakiyorum 7 mesaj var. Mesaj kismini aciyorum. Savas bildirimi. Ama savas bilfitim kismini actigim zaman sadece saldiri yapan son kisiyi gorebiliyorum. Ios kullanan arkadaslarim alt alta saldiri yapan herkezi listeleyebiliyor. Ama ben goremiyorum .

She is using android, and she has a problem with attack replays.

If she clicks on the right message button, and then look at the attack replays she only see the last attack, but not the others.

1 Like

Tell her it’s very common for Android. The reason is according to @PGEggToken having multiple replays caused stability issue in Android

1 Like

Thank you Darkhunter!

PGEggToken daha önce bu konu üzerinde bir yazi paylasmis. Android Cihazlarda birden cok saldiri göstermesi hata olusturuyormus androidlerde. O yüzden normaldir yani sadece en sonuncuyu görmeniz.

1 Like

Bu sorunlar cok can sikici :)). Keskre daha iyi olsaydi. Bu arada videolarinizi keyfle izliyorum. Sizde olmasaniz ne sistemi oyunu türk oyuncular anlamayacak. Cidden tsk ederim. Daha hoş keyfli yorumlarınızı dinlemek isterdim ama oyunu birakma karari aldim. Tekrar tesekkurler deger verip izah ettigin icin.

This topic was automatically closed 30 days after the last reply. New replies are no longer allowed.