Her günceleme sorun sorun sorun!

Bu oyunda sistem ne zaman oturacak çok merak etmekteyim çünkü kaşıkla verip kepçeyle almayı bi felsefe edinmişsiniz örnek; güncelleme ile sage’nin boran büyüsü beyaz yapılmış ama boran atınca sinek vızıldıyor muş gibi damage atıyor bari skill

i kaldırsaydınız daha güzel olurdu equestor yeni ejder çıkarıyorsunuz herhangi bir koruması yok yıldırım kulesi yıkınca yıldırım dizi sikili olan bi ejdere tekrar bi yıldırım dizi skili vermesi başlı başına saçmalık yeni event yapıyorsunuz nasıl rant etsem diye çok düşünmüşsünüz belli ki onuda rün tozunda vurmanın mantıklı olduğunu düşünmüşsünüz nasıl olsa zengin çok sizlere göre

Google translate was funny:
In this game, I wonder when the system will be seated because you have a philosophy with a spoon and a shovel to buy; With the update, Sage’s Boran magic was made of white but if you had to remove the damage Atio Bari Skili as the fly was buzzing, the equistor new dragon would be better if you do not have any protection you are doing new event how to rant so much You’ve obviously thought it was logical to shoot him in the dust of the rune.

But I gather you mean this:

He is complaining that the spell is red, but he spell stole lightning.

Aka its not the thunderbolt.

Tam olarak sorunu anlamadim? Sagedeki degisiklik Mavi Borandan, beyaz Yildirim Dizisi olarak degilstirilmistir. Gösterdiginiz Ejderde Equestor, ya onda bulunan ikinci büyüde, vurdugunuz kuleden olusan bir büyü. Yani ne tür bir kuleyi vuruyorsaniz ona göre bir büyü aciliyor.

O yüzden tam olarak hangi sorun icin yaziyorsunuz anlamadim, kusura bakmayin.

I am just saying. That sages change was from thunderbolt to white lightning. And that the dragon on the image is equestor, and he has essence spell, so that he generates a spell from a destroyed tower. Thats why we see the second lightning spell.

Ömer açıklamak isteğim equestorun zaten bir yıldırım dizini varken yıldırım kulesini yıktıktan sonra neden yıldırım özü vermekte ve sagenin boran büyüsü beyaz yapıldıktan sonra vuruşunun düşmesi

Sagenin Boran, Beyaz olarak degismedi. Büyüsü degisti. Boran dan -> Beyaz Yildirim Dizisi oldu.

Equestor daki “Extract Essence” nin calisma Sekli maalesef o sekilde. Ekstra yeni bir Büyü olsa, tabi bu engellenebilirdi ama mevcut bir Büyü oldugu icin her Ejdere göre ayarlamalari mümkün degil. Cok Sorun yaratir. Altda gördügü gibi Yildirim vurunca, Yildirim dizisi veriyor büyü. Yildirim Kulesi yerine Baska seyi yikmayi dene önce =)

Storm: Northern lights(light)
Archer: Southern cross(light)
Cannon: Uproot
Ballista: Wind wall
Red mage: Reverse projectiles
Blue mage: Shield blast
Trebuchet: Earthquake
Lightning: Chain lightning
Ice: Chaos
Fire: Spell flux
Dark elemental flak: Vampiric touch
Lumber: Cure poison
Food: Rejuvenate
Totems: Rejuvenate

Sage yok maalesef bende, ama Sage nin büyüsü Beyaz oldukdan sonra bir kac yazi gördüm Forumda. Büyük ihtimalle yanlis olmustur o güc düsüsü. Eminim yakin zamanda düzeltilir.

Valla ömercin yıldırım dizini diyosun ama resimde bi bakıver :sunglasses:

Birde equestor da başka kuleye vurmak benim elimde değil önünde ufak ejder sayesinde istediğimi seçemiyorum ve son olarak equestor un hiç bir koruması yok inşallah düzenleme yaparlar

Sage dedigim gibi bende yok :slight_smile: Ama demek orayi ben yanlis anlamissim birazdan yine yazilara bakarim. Ben Yildirim dizisiyle degistirdiler diye biliyordum.

Equestor icinde, sunu dene ben öyle yapiyorum, Kulelerin gücü azalinca hangisinin Büyüsünü istiyorsan o Binaya Yildirim Dizisi at. Ilk o ölür bu sayede, önündeki Kücük ejder firtina falan yikmadan önce.

Biz cok konustuk ki Boran büyüsü denismesin diye…

Ama plana koymuslardi ki onu kirmiziya denistirmeyi…
Simdi kirmizi olsa daha berbat , ki heryerde büyü kulesi semsiye gibi koruyor…

Keske hic denismese ama Kirmizi olacagina Beyaz olsun dediler Sage icin, cünkü herkez onu beyenerek aldi.
Bana sorsan, hic denismese , cünkü gecmiste mavi saldiri büyüsü de vardi ama öyle istendi sonucta.

Equestora gelince, onun passiv büyüsü zaten öncelerden baska ejderlerde oldugu icin ona özel birsey degildi.
Sacma gibi gözüksede, hani 2 rage kullanarak hangisi kullansan diye, kirmizisi daha güclü ve o passive özel.
Denistirmezler bence, cünkü baska ejderlere de faydasi var.

Equestor a En azından bi koruyucu eklense iyi olacak
Sage için ise sanırım biraz zaman gerekiyor
Bu arada kinnarus kadar iyi bir ejder equestor
İlgin ve alakan için teşekkürler :pray:t2: ömer kardeşim

O kalkani da yapsalar , ne farki olacakki … ozaman sa biraz basit olur.

Equestor daha ofensif ve hazine avi olsun, bir tarlayi cabuk yok etmede marifetli, tabiki levele göre birde rakibe göre. :slight_smile:

O rakibin :slight_smile: defanscilari ve bol bol büyücü kulesiyle dark flakleri olsun görürüm equestoru :D:D:D:
yanina ufak ejderinida alip Kacar :smiley:

Zaten öyle son model tarlalar icin demiyorum, orda anca ek olarak yardim edebilir :smiley:

Cok ejderler gibi tek olarak fazla iyi tarlalara karsi pek fazla hasar vermez, kalkani da olmayinca tabiki az… ama biraz ortanca , mükemmelden uzak olan, veya cok yüksek ve dolu olmayan yerlerde is görebilir. :slight_smile:

Tabiki ek büyü de faydali olur.

Simdi kalksak bunun hesabini yapmaya, hangi ejderler bir yüksek zengin tarlaya karsi is görür , su an bir elinle sayabilecegin sayilarda olurlar,… hele savunma varsa, sadece en iyi ucucular bunu becerirler belkide ^^

60 liklara dalmissindir, veya en üstlerin videolarini görmüssündür,… nekadar güclü nekadar sorun olduklari asikar ^^
O yüzden degil Equestor… onun yaninda cok ejder bu misyonu kaldiramaz o sekilde …
Anca Avcilar belirli bir sekilde birseyler acabilir, bunu da herkez artik biliyordur :smiley:

This topic was automatically closed 30 days after the last reply. New replies are no longer allowed.