Возврат денежных средств

Добрый день
В связи с тем что в вашей игре участились случаи мошенничества по достижению каких либо игровых целей, и ваша компания не принимает каких либо действий, кроме как,блокировку выборочных аккаунтов.
Я хочу вернуть все свои денежные средства потраченные мною с момента первой оплаты влоть до последней. Так как опасаюсь за свои достидения в игре, и не хочу что бы меня ошибочно обвинили в чем то! И я получил бы бан аккаунта!
Данное сообщение будет иметь другой характер в том случае если не последует ответа.
Спасибо!
И я надеюсь что я буду не один такой. Надеюсь меня поддержат и когда в комнапию гугл яблока будут поступать зачвления о возврате средст. Т.к. игра не может быть безопастной. Разработчики задумаются или потеряют деньги

Google Translator :
"good afternoon
In connection with the fact that in your game there are more cases of fraud on the achievement of any gaming goals, and your company does not take any action, except to block the selective accounts.
I want to return all my money I spent from the first payment to the last. Because I’m afraid for my achievements in the game, and I do not want to be mistakenly accused of something! And I would get a ban account!
This message will have a different character in the event that there is no response.
Thank you!
And I hope that I will not be alone. I hope I will be supported and when in the apple room of Google will come the winters about the return of the med. Because The game can not be safe. Developers will ponder or lose money
"

I dont understand that “character” of that massage really… Did they really think banning cheaters is something against races, if they do , they arent really smart… But i think it wont take fruits…

tl;dr dude wants a refund.

Good luck. lol

Удачи. Не произойдет. лол

Мне не нужна удача. Я хочу открыть глаза тем кто не видит всей картины. Начинать всегда сложно…

This topic was automatically closed 30 days after the last reply. New replies are no longer allowed.